Hero Simülatörü

Ücretsiz rol oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 21.70 MB
  • Version 1.7.6
  • Dil Türkçe
  • Firma Spil Games
Zorlu maceralar ve destansı dünyalar fethedilmeyi bekliyorlar. Hero Siümülatöre şimdi katıl, bu maceraya ortak ol!

Büyük Kral Cedric, yüzyıllar boyunca süren savaşların sonunda tahtı bırakarak bir mirasçı istiyor!  Sizde toprakları ve köyleri fethederek, orkları, goblinleri,  trolleri ve daha da fazlasını ele geçirerek,  güçlü bir şövalye olduğunuzu kanıtlayın. Büyülü şövalye macerası sizi bekliyor.

Her türlü şeytanı yenmenize yardımcı olacak, askeri taktik ve kılıç becerileri de savaş kilidini açmanızı da sağlar. Ejderhalarla savaşmak ve karanlık necromancerlerden kurtulmak için, demirciler tarafından hazırlanmış güçlü silahları kullanabilir, simyagerlerin içeriklerinden de yararlanabilirsiniz. Avınızı kolay avlamanızı sağlayan bu özellikleri kullanmayı unutmayın.

Çeşitli malları satarak krallık boyunca ticaret te yapabilir, Orta Çağın en zengin insanı olabilirsiniz. Ne kadar zengin olursanız, o kadar güçlü olursunuz. Ticaret becerilerinizi teste sokmanız için yapılan loncalara katılabilir, sizin adınıza para ve güç kazanmak için bir taciri işe alabilirsiniz!  Sizde tüm bunlar olurken, krallığınızdan kalelerinizi veya mağazalarınızı gelişirken izleyebilirsiniz.

Yeni prestij sistemi ile çevrimdışı kazançlarınızı iki katına çıkarmayı sağlayan yeni açılış paketleri sayesinde çok daha başarılı olabilirsiniz. Birbirinden farklı Dünyaları keşfederken, değişik guildlere de katılmanız mümkün. Hizmetinizde olan insanları ve tüccarları da toplayabilir, dünyevi güçlerle savaştırarak,  dilediğiniz büyüklüğe ulaşabilirsiniz. Epik oranlar şövalyesi yaratmak için de kahramanınızı geliştirecek özellikler kullanabilirsiniz.

 Krallığın varlığı size bağlı! Şövalye olmaksa hiç kolay değil.

 

Hero Simülatörü indir